Freedom Of The Seas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Summer Breeze ponovno na štartu. A popolnoma drugačen.

Log in

I forgot my password



:: Častniki krova ::
:: Krstna botra ::

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Untitled-7

Emily

:: Soadministrator ::

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Untitled-8

Cassandra

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Untitled-7

Sonnia

:: Moderator ::

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Untitled-9

Gabriella

:: Plovne razmere::

:: Kraj dogajanja ::

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Untitled-13

Križarka Freedom of the seas

__

:: Vreme, mesec ::

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Untitled-15

Junij

26°C, sončno, rahel veter

:: Freedom Of The Seas ::
Zaplula je največja in najbolj futuristična ladja na svetu - Freedom of the Seas. Najnovejša ladja iz flote Royal Caribbean ponovno dviguje merila in standarde v dizajnu ter inovativnosti pri gradji ladji. Zgrajena na osnovi Voyager klase, iz katere so pred leti nastale ladje s kraljevo promenado, plezalno steno in umetnim drsališčem na krovu, so sedaj standardna oprema Ultra Voyager klase, kamor spada Freedom OTS. Vsi prostori na ladji, vključno s kabinami, so opremljeni s plazma televizorji in WiFi brezžičnim internetom, kar z ostalo digitalno tehniko tvori najbolj napredno ladjo, ki pluje po svetovnih morjih. Ostali vgrajeni napredni sistemi so namenjeni varnosti, navigacijski in ekološki sposobnosti ladje.

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! Sidrojup

Latest topics
» Opisi
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySun Aug 16, 2009 1:36 pm by Serenity

» Pohvale in pritožbe
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySun Apr 19, 2009 12:31 pm by Courtney

» Klepet n° 1
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySun Apr 19, 2009 12:29 pm by Courtney

» Iščem avatarje!
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySun Apr 19, 2009 12:22 pm by Courtney

» Poišči si povezavo.
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySun Apr 19, 2009 12:20 pm by Courtney

» Odsotnosti
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptyFri Apr 03, 2009 8:41 pm by Nathalie

» Prijateljske strani
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptyFri Feb 20, 2009 8:13 pm by Gabriella

» RPG opomnik
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySun Feb 08, 2009 12:57 pm by Oskari

» Book Nook
Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda! EmptySat Feb 07, 2009 4:16 pm by Sonnia


You are not connected. Please login or register

Povej kje si in kateri ti je všeč. Forum seveda!

+2
Oskari
Emily
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Emily

Emily
Krstna botra
Krstna botra

No, ta tema pa ne sme manjkati.
Na katerih RPG-jih sodelujete,
vaše mnenje,
kateri vam je najbolj všeč?
Lepo debatiranje vam želim.^^

http://freeadomoftheseas.omgforum.net

Oskari

Oskari
Potnik iz Finske
Potnik iz Finske

me first za

Torej trenutno sodelujem le na nekaj rpgjih (zaradi pomanjkanja časa, sem jih dosti zapustila), sicer sem pa na:

Oxford - Anneli
TAT - Arlette
OTH (ki je v prenovi) - Jasmine
DD - Leyton<3

Bila sem še na več forumih (Four Secrets, UES, UTS, SD, Orange County, RRv, EMBOH, različne Bradavičarke...), ampak se enostavno zaradi pomanjkanja časa (šola -.-..) nisem mogla vsem posvetit.
Trenutno mi je najbolj všeč Oxford, to šolsko leto se mi zdi da bo precejzanimivo, in so se kr potrudli, administracija je super etc. za Čeprav se mi je tale forum vsaj na prvi vtis kar prikupil in upam, da bo zaživel, ter dolgo obsatl na rpg sceni. Odkar sem začela z rpgjanjem, so mi bili nekako najbolj všeč forumi kot so Bradaičarke, RRV etc. ampak se mi je tut ta scena prikupla Smile Moram pa izpostavit, da to je to moj prvi forum, kjer bom vodla moški lik, zato se še privajam in upam, da mi bo nekak čim boljše uspelo ^^

Chantal

Chantal
Potnik iz Francije
Potnik iz Francije

Oukej še js...

Ox:: Ian&Ariel
TAT::Isabel (neredna zelo)
Moscow RPG:: Vlasta (tut neredna)

Dejansko sodelujem samo še na Oxfordu, ker se mi zdi, da je edini rpg, ki zares deluje. Bla sm še na številnih drugih, na katerih pa sem kmalu obupala in ostajam samo pri Oxfordu.

Gabriella

Gabriella
Moderator
Moderator

se pridružujem še js...

Ox- Brooklyn za
TAT- Brooklyn za
Moskva- Sonia za
DD- Summer za
OTH- Haley(v obnovi) za
+ še nekateri v izdelavi oz. obnovi za

http://freeadomoftheseas.omgforum.net/

Ramona

Ramona
Potnik iz ZDA
Potnik iz ZDA

Pha, jaz očitno nisem na toliko zadevščinah.
Na Oxfordu sem Bethany, žal ne najbolj dejavna. Sicer pa sem Sunny D.jeva Buffy, na DDju pa sem ameba. Razz Sem bla še na vsem in na svašta..ju. Na Summer Breezu (čit taprvem) sem bila Blanche, tega se dobro spomnim, pa tudi na raznih formah Bradavičark sem bila, na Moskvi (blazno nedejavna, očitno ><), na UESju taprvem sem bila Carla.. Skratka ja, vsepovsod sem bla, zdaj pa se mi enostavno ne ljubi več Razz

Sicer pa je Sunny D., tole in občasno Ox čisto dovolj zame za

Sonnia

Sonnia
Soadministrator
Soadministrator

Oxford > Jasmine
Moscow > Tatyana
TAT > Kathryn
DD > Nature.<3
+ še eden, ki je v prenovi.

To bi bilo ta glavno vse. te forume obiskujem vsak dan (+ FOS, seveda. za ). Na Moskvi sem adminka, ne bi zdej delala reklamo al kej tazga, sam smo z Emily res vložil velik truda v ta forum in na jok mi gre, ko tko grdo propada, največ zarad tega ker so se zdej vsi nek oxu posvetel (ne me ubit, ampak neki časa bi si lahk uzel tut za ta rusk mest.^^). Če noben ne odpisuje, ti nobeden ne bo mogu odgovort. Začaran krog, druzga ne morm rečt. saj je men oxford tut zlo zanimiv, ker je že tok dolg časa na sceni in ima preprost ideje, ki privlačijo člane. za

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum